Al ruim 15 jaar werken we met plezier aan binnen- én buitenstedelijke projecten: wonen, werken, leisure en voorzieningen. De ene keer risicodragend, de andere keer gedelegeerd, maar altijd in samenwerking, met passie en ambitie. Om bij deze periode stil te staan, maar ook vooruit te kijken, hebben we samen met Bambuu en Big Fish Branding een ‘drieluik’ gemaakt van “15 jaar SENS real estate”.
Deel 1. 15 jaar samenwerking
Deze productie is mede tot stand gekomen door de bijdragen van Richard Koek van de Gemeente Den Haag, Oresti Sarafopoulos van OZ architect, Jos Melchers van (voorheen) Gemeente Rotterdam en Mathi Gijbels van LIFE-NL.
Deel 2. 15 jaar duurzaam en sociaal
Deze productie is mede tot stand gekomen door de bijdragen van Nikaj van Hermon van PostNL, Marije Bouman van Havensteder, Richard Koek van de Gemeente Den Haag, Martijn Koole en Rudi van Wechem van Frisia Makelaars.
Deel 3. 15 jaar toekomstgericht
Deze productie is mede tot stand gekomen door de bijdrage van Rudi van Wechem van Frisia Makelaars.