• meer
  • stad
  • meer
  • leven
Even geduld a.u.b.

SAMEN STRATEGIE BEPALEN

12 oktober 2023

Uitdagingen te over: klimaat, energie, vraag naar wonen, mobiliteit, natuur en stikstof, rente, bouwkosten…
Afgelopen dinsdag 10 oktober hebben wij tijdens onze jaarlijkse strategie-dag met ons team stilgestaan bij de huidige marktontwikkelingen en de invloed hiervan op ons werk. Meer dan ooit worden we als ontwikkelaars uitgedaagd om het beste uit ons team en de projecten te halen.
Samen idee├źn en ervaringen uitwisselen om zo nog beter te anticiperen op wat er om ons heen gebeurt. Alleen zo lukt het om met onze projecten en team bij te dragen aan een mooiere en betere stad.

Dank Friso de Zeeuw voor jouw kijk op de toekomst van stedelijke ontwikkeling, de effecten van nieuw landelijk beleid en de bespiegelingen op de toekomst van ons vak. Ook dank Marc Numann voor jou bezielende begeleiding om de dag inspirerend en leuk te laten verlopen.